7
Črn
2016

Změnou z Wüstenrot na Allianz se pro Vás nic nemění

Celý tento týden navštěvují naši pobočku klienti, kteří koncem minulého týdne obdrželi dopis s informací o změně pojišťovny z Wüstenrot na Allianz, jsou překvapeni a trochu znejištěni.
A proto Vás chceme ujistit, pojistné smlouvy včetně pojistných podmínek zůstávají v platnosti a není potřeba nic měnit. Pokud byste se přece jen setkali s nepříjemnostmi, tak můžete využít tel. linku 241 170 000, volba 5 nebo psát na e-mail pojisteni@allianz.cz.

Náš tým Allianz Samson na Táborské 74 v Brně

7
Črn
2016

Připojistit neznamená prohloupit

Nezapomínejte na připojištění

Základní funkcí cestovního pojištění je krytí léčebných výloh. V případě, že by se vám pojistná částka základní nabídky pojišťovny nezdála dostatečná, můžete si připojistit vyšší limit krytí pro léčebné výlohy a repatriaci nebo nadstandardní asistenční a právní služby.

7
Črn
2016

Jak bezpečně cestovat do zahraničí

Jak bezpečně cestovat do zahraničí

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou či jen na prodloužený víkend do zahraničí, rozhodně byste si před cestou měli sjednat cestovní pojištění. Věřte, že v případě nenadálých potíží v zahraničí se vám i to nejdražší pojištění bude jevit jako zanedbatelná částka oproti tomu, kolik byste museli vynaložit finančních prostředků a úsilí k nápravě škod.

17
Zář
2015

4 důvody proč budete mít ještě více rádi pojišťovnu Allianz

4 důvody proč budete mít ještě více rádi pojišťovnu ....

Každý rok v tomto období si poměřují množství spokojených klientů pojišťovny a banky. Jeden z patronů této soutěže jsou Hospodářské noviny. A právě v kategorii nejlepší pojišťovna roku 2015 v neživotním pojištění získala 1. místo Allianz pojišťovna. Pořadí vychází z výzkumu, který provádí společnost Datank. Hodnotící kritéria jsou zejména ukazatele: dostupnost, nákladovost, servis a likvidace.

23
Črn
2015

Nový Rytmus risk - pojištění bez zbytečných poplatků

Od 1.5. 2015 Allianz pojišťovna a.s. spustila prodej nového životního pojištění Rytmus risk které je jako první vlaštovka na trhu s životním pojištěním osvobozeno od poplatků. Další novinkou je krytí invalidity od 1 stupně invalidity či navýšení progresivního plnění u trvalých následků úrazu na 800% a plnění již od 0,1% trvalých následků (např. jizva na těle). Garance nejvyššího plnění u denního odškodného a u trvalých následků úrazů zůstává zachována. Pro více informací nás kontaktujte.
23
Črn
2015

Autopojištění 2015 šestý smysl

Na podzim roku 2014 spustila Allianz pojišťovna spolu s novým produktem Autopojištění 2015 také Allianz Šestý smysl. Pokud se ptáte co to je tak odpovědí bude že se jedná o inteligentní systém okamžité pomoci motoristům využívající nejmodernější technologie, který umí vyhodnotit silný náraz a přivolat pomoc ale i hlídá vaše vozidlo a informuje o neoprávněném pohybu vozidla. Pro více informací nás kontaktujte