27
Zář
2016

Jezdím málo, šetřím hodně!

Jezdíte málo a povinné ručení Vám přijde drahé? A o havarijním pojištění si necháváte jenom zdát?

Allianz pojišťovna připravila produkt právě pro Vás. Od 1.10.2016 přicházíme s revoluční novinkou v oblasti autopojištění. Povinné i havarijní pojištění se bude nově vypočítávat dle skutečně ujetých kilometrů za rok. Takže pokud ujedete do 10.000km ročně, neostýchejte se a přijďte si pro nový výpočet ceny pojištění.

22
Zář
2016

Tak už je to venku! Revoluce v povinném ručení je tu.

Jezdíte málo? Pokud je Vaše odpověď ANO, ČTĚTE DÁL ...

Auto používáte jen na nákupy? Jen o víkendech? Jen pro odvoz dětí do/ze školky? Na dušičky? Jen když opravdu musíte? Potřebujete pojistit druhé auto v domácnosti? Tak Allianz pojišťovna je pro Vás volba číslo jedna.

6
Zář
2016

Na kole bez pojištění? Může Vás to přijít draho!

A opět tu máme téma kolo. Přestože vládu nad počasím začíná pomalu přebírat podzim, cyklistům počasí stále přeje.

Ale pozor, policejní statistiky ukazují, že v loňském roce řidiči nemotorových vozidel způsobili 2678nehod, z toho 33smrtelných. Bohužel letošní bilance není o nic příjemnější. Do dnešního dne zemřelo na silnicích již 20cyklistů a policie eviduje 1538nehod, které zavinili právě řidiči nemotorových „strojů“.

30
Srp
2016

Zvažujete hypotéku? Zbystřete!

Kvůli blížící se účinnosti nového zákona o spotřebitelských úvěrech banky začínají zpřísňovat pravidla pro poskytnutí hypotečních úvěrů. Pomalu mizí hypotéky bez dokládání příjmu a do konce roku bude stále obtížnější dosáhnout na získání hypotéky. Velké změny přijdou s koncem letošního roku a začátkem roku 2017.
25
Srp
2016

Pojištění kola? Nic není nemožné.

Jste vášnivým cyklistou a milujete vaše kolo natolik, že přemýšlíte, že si jej pojistíte? Přinášíme Vám pár rad, abyste pojistili správně a co nejpřínosněji pro Vás. Vždy doporučujeme číst pojistné podmínky, protože každá pojišťovna nabízí něco jiného a pak můžete být překvapeni, že např. neplní nebo jen částečně než jste očekávali.
18
Srp
2016

Lovci nehod? Bez šance!

Představte si. Nabouráte se, auto nepojízdné, nervy na pochodu a najednou jako zázrakem, aniž byste kohokoliv volali, se zjeví pomoc. Nabídne Vám odtah, opravu vozidla, a že za Vás všechno vyřídí. Jaké štěstí, že. Ale POZOR! Jde o lovce nehod. Sice velice aktivní, ale předražená, často parazitující pomoc. Paraziti na Vašem stresu, na Vaší bezmoci v té dané chvíli. Poté vám jen nechají podepsat dokument, kde se upisujete, že část náhrady škody rovnou přeposíláte na jejich bankovní účet.
12
Srp
2016

Pozor na zloděje

I když je léto časem prázdnin, dovolených a letních radovánek, přesto je dobré zůstat neustále na pozoru. Právě prázdniny jsou rájem pro zloděje a jejich vynalézavost v oblasti vykrádání domů a bytů. Někteří jsou stále věrni obyčejným páčidlům, kladivům nebo obyčejné vrtačce, ale není jim cizí ani SG metoda vloupání (pozn. také známá jako bumping, tzn. vyklepávání zámku).
3
Srp
2016

I „za humny“ bezpečně

Rozhodli jste se letos pro dovolenou po krásách České republiky? Ať už se chystáte navštívit aquapark, zámek nebo cestujete za turistikou po českých horách, tak právě pro Vás Allianz pojišťovna připravila webovou automapu nejrizikovějších úseků na našich silnicích. Ať se z Brna vydáte kamkoliv, cestujte bezpečně a těm nejrizikovějším místům se raději vyhněte.
21
Črn
2016

Oprava a výplata škody během 3hodin. Sci-fi? U nás NE.

Pojišťovna Allianz představila novinku, která je skutečně „blesková“. Novinka Automatická výplata škody vám umožní vyřídit opravu čelního skla a výplatu škody během tří hodin. Vyřízení defektu se podařilo zrychlit díky spolupráci pojišťovny se smluvními servisy i specializovanými opravnami autoskel, hlavně díky platformě CebiCom. Výhodou tohoto systému je urychlení