20
Dub
2017

Allianz Automapa 2017 je hotová

A je to tu. Nejenom, že Allianz pojišťovna stojí při Vás při nepředvídatelných událostech a situacích Vašeho života, ale také se jim, minimálně na českých silnících, snaží předcházet.
10
Dub
2017

Bez poplatků

Jak už jsme psali dříve, Allianz pojišťovna představila zcela nové životní pojištění Allianz Život. Nejenom, že jeho cenu si můžete ovlivnit sami svým zdravým životním stylem, ale je i zcela bez poplatků.
29
Bře
2017

Termín daní se blíží

Lidé a firmy již odevzdali zhruba 1,1 milionů daňových přiznání za loňský rok, pokud jste již mezi nimi, gratulujeme. Máte to z krku a můžete užívat víkendu. Kolik času zbývá těm, co tak ještě neučinili?
22
Bře
2017

Spoříš, spořím, spoříme

Mnoho lidí přistupuje ke svému životu a jeho budoucnosti velice zodpovědně a s touto zodpovědností úzce souvisí právě spoření. Mění si ale tredy, jak a kde spořit.
14
Bře
2017

Penzijní připojištění, které zvolit?

Máte nebo přemýšlíte o uzavření penzijního připojištění? Který produkt a u jaké společnosti zvolit? Který penzijní fond se dlouhodobě drží na předních místech zhodnocení?  
6
Bře
2017

Životní pojištění v novém kabátě

Allianz pojišťovna začátkem března přišla s dalším revolučním pojištění a to pojištěním životním. Motto: "Hlídám váhu, šetřím peníze" mnohé napovídá.
23
Úno
2017

Účetní versus daňový poradce

Většina z nás nevidí rozdíl mezi účetním a daňovým poradcem, ale vězte, rozdíl tu je. Kdo Vám může či nemůže sestavit daňové přiznání? To se budeme snažit společně rozklíčovat.
14
Úno
2017

Daně - žádná věda

Spoříte? Máte svůj život zabezpečený životní pojistkou? Spoříte si na penzi? Tak zbystřete. Rok 2017 přináší zajímavé změny daňových úlev právě pro tyto spořící a pojistné produkty. 
7
Úno
2017

Hory, slunce, lyže a ...

Chystáte se na hory? Jarní prázdniny jsou po celé České republice v plném proudu. Lyže a snowboardy už máte navoskované, vázání seřízeno, ještě nezapomenout zařídit cestovní pojištění upravené na míru Vašim plánovaným dovolenkovým aktivitám.
25
Led
2017

Je to potvrzeno ... krádeží aut ubývá

Sestupný trend krádeží automobilů potvrdily policejní statistiky za rok 2016, a to i přesto, že zloději mají čím dál větší výběr - aut v České republice neustále přibývá.