10
Dub
2017
Jak už jsme psali dříve, Allianz pojišťovna představila zcela nové životní pojištění Allianz Život. Nejenom, že jeho cenu si můžete ovlivnit sami svým zdravým životním stylem, ale je i zcela bez poplatků.
Chcete se přesvědčit sami? Vytvořili jsme pro Vás Kalkulačku počátečních poplatků. K porovnání těchto poplatků si stačí tuto kalkulačku otevřít, stačí kliknout zde:  https://www.allianz.cz/produkty/zivotni-pojisteni/zivotni-pojisteni-kalkulacka/, kde stačí vyplnit měsíční pojistné, dobu pojištění a konkurenční produkt, se kterým chcete naše pojištění srovnat.

Výsledky jsou velice zajímavé, přesvědčte se sami.

Allianz Život je životním pojištěním, které oceňuje zdravý životní styl přímo Vás klientů. Nekouříte, pečujete o své tělo, cvičíte a udržujete si ideální BMI? Tak právě Vy můžete mít životní pojištění o poznání levnější. Sazebník tohoto pojištění se vejde na jednu A4 textu, přehlednost a jasnost je pro nás prioritou. Přitom neslevujeme z vysokého standardu nabídky. Můžete si volit ze tří variant – čistě rizikové pojištění nebo s investiční pravidelnou nebo mimořádnou složkou.

Počáteční poplatky produktu si můžete srovnat s 11ti konkurenčními produkty a poté si vybrat pro Vás to nejlepší. 

Vycházíme ze sazebníku nebo pojistných podmínek daného pojištění, najdeme část s počátečními poplatky a dle zadaného pojistného a pojistné doby dopočítáme celý počáteční poplatek,“ vysvětluje metodiku výpočtu Nikola Venzhöferová z Allianz pojišťovny.

Šťastnou volbu přeje Allianz Samson