6
Bře
2017
Allianz pojišťovna začátkem března přišla s dalším revolučním pojištění a to pojištěním životním. Motto: "Hlídám váhu, šetřím peníze" mnohé napovídá.

Pečujete o své zdraví? Hlídáte si váhu? Jste nekuřákem? Tak právě Vás pojišťovna ocení levnějším životním pojištěním. Zatímco kuřák s nadváhou zaplatí např. 808 korun měsíčně, nekuřáka s ideálním BMI (Body Mass Indexem) vyjde pojištění pouze na 596 korun.

Pokud jste se rozhodli v novoročním předsevzetí zhubnout, přestat kouřit a začít se trochu hýbat mimo podávání dálkového ovladače od televize, tak Vám gratulujeme. Zrovna dobré životní pojištění může být další motivací vydržet a nevzdat to.

Další výhodou je možnost volby mezi pojištěním čistě rizikovým a s investiční složkou. Vše si určujete Vy sami. Navíc je bez absurdních poplatků, celý jeho sazebník se vejde na stranu A4.

Říkáte si, pojištění je zbytečnost? A myslíte si to samé o svém zdraví a své rodině?

Pokud jste si odpověděli NE, tak jste právě na správně cestě k zajištění sebe i svých blízkých do budoucna. Pojištění ať už čehokoliv není garancí zdraví pro dnešek, ale právě pro dny nejistoty a životních zvratů ve Vaší budoucnosti. Pokud neumíte věštit z křišťálové koule, nikdy nevíte, co Vás může v životě potkat, ale jak se říká: "buď vždy připraven!"

Allianz Samson a Allianz Život jsou tu pro Vás.