18
Říj
2016

Víte, že v České republice je až polovina domácností nepojištěna?
Víte, že až 30% pojištěných domácností je podpojištěných?
Víte, co všechno je možné dobrou pojistnou smlouvou pokrýt, abyste v případě nehody nemuseli šahat do své kapsy?

Allianz Pojišťovna nabízí pojištění majetku a odpovědnosti na míru. Přesně reaguje na vaše potřeby. Netýká se Vás povodeň? Tak si majetek na ni prostě nepojistíte, ale naopak hrozí vyšší riziko vloupání a krádeže? Tak zde zvolíte vyšší limit pojistného plnění. Je to úplně jednoduché. Pojistěte si jen to, co se Vás opravdu týká. Mějte na paměti, že pojišťujete Váš domov, kde žijete a máte ho rádi, a co byste v případě nehody chtěli proplatit. Doporučujeme volit takové pojistné plnění, abyste z něj opět vytvořili krásný domov.

Často k pojištění domu a domácnosti přistupujeme tak, že se vlastně nic nemůže stát, že by to musela být velká náhoda. Ale co když Vás ta nepříjemná náhoda navštíví? Co pak? Pokud máte dostatečné finanční rezervy na opravy a nákup nového vybavení domácnosti, tak Vám upřímně gratulujeme, ale jinak doporučujeme se dobře pojistit.

Vaše pojistka by měla krýt hlavně riziko požáru, výbuchu, úder blesku, vichřici, krupobití, riziko mrazu, vloupání i vodovodní škody, vandalismu, v povodňových a záplavových oblastech určitě povodeň, záplavu.
A co je velice důležité! Pojistit si škody na skutečnou hodnotu zařízení domácnosti, kterou nezapomínejte průběžně aktualizovat. Pokud si Váš majetek podpojistíte, tak musíte počítat s tím, že v případě plnění z této pojistky, vám bude plněno poměrnou částkou (o kolik % je majetek podceněný, o to se pokrátí plnění pro Vás).

Není nad to, když se něco nezadaří, mít někoho, kdo Vám podá pomocnou ruku. Proč by zrovna tím někým nemohla být Vaše pojišťovna.

Allianz Samson na Táborské 74 v Brně je tu pro Vás. Zastavte se pro pojistnou smlouvu na míru.