11
Říj
2016

Už jste taky někdy zažili den blbec? Mně se to čas od času děje. Všechno mi padá z ruky, při cestě do obchodu se mi neotevřou automatické vstupové dveře, ujede mi šalina před nosem, zakopnu o každý obrubník, donesou mi studený oběd v restauraci, cestou do práce mě projíždějící auto ohodí vodou z kaluže, v práci se mi rozlepí boty tak, že nemám v čem jít domů…. Jak se říká, když se daří, tak se daří. A někdy už si přeji nový den a začít znova.

Podle průzkumu ČAP (České asociace pojišťoven) se jednomu ze sta smolné dny úplně vyhýbají, tiše závidím, a naproti tomu, 49% z nás má den blbec 2 – 3krát ročně. Seznamte se s novou kampaní ČAP: Každý má někdy Den blbec. Asociace tímto počinem chce upozornit na fakt, že malé i větší katastrofy se nám dějí každý den, ale nemusí mít likvidační dopad na naši peněženku.
Následky Dnů blbců si můžete pojistit a to produktem pojištění odpovědnosti za škodu. Podle průzkumu každý druhý z nás již někdy způsobil škodu druhému nebo poškodil něčí majetek, ale pojištěno je proti těmto škodám jen jedna třetina z nás.

I u nás v Allianz Samson umíme na Den blbec pojistit. Pro více informací volejte na tel. 776 896 509 nebo přijďte na dobrou kávu přímo k nám na pobočku na Táborské 74 v Brně. Rádi poradíme, pomůžeme, pojistíme.

Pokud máte pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě, pak za Vás škodu zaplatí vaše pojišťovna. Pojištění vás chrání pro případ újmy způsobené při běžných činnostech a vztahuje se i na další členy společné domácnosti.

A pokud se chcete pobavit na účet druhého, zkuste webové stránky http://www.denblbec.info/, kde naleznete hitparádu průšvihů. Stojí to za to. Pokud se sami chcete podělit s námi o zážitky z vašeho dne blbec, s chutí do toho, rádi se zasmějeme.