22
Zář
2016

Jezdíte málo? Pokud je Vaše odpověď ANO, ČTĚTE DÁL ...

Auto používáte jen na nákupy? Jen o víkendech? Jen pro odvoz dětí do/ze školky? Na dušičky? Jen když opravdu musíte? Potřebujete pojistit druhé auto v domácnosti? Tak Allianz pojišťovna je pro Vás volba číslo jedna.

Allianz pojišťovna přichází s revolucí na trhu s povinným ručením, nabízí všem motoristům nejlevnější povinné ručení v případě, že ročně nenajezdí více jak deset tisíc kilometrů. Cena tohoto a havarijního pojištění se nově začne vypočítávat dle počtu skutečně najetých kilometrů.

Allianz vychází z údajů firmy Cebia a svých vlastních databází, kdy se zjistilo, že klienti, kteří vyjíždí se svým vozidlem méně, mají zároveň také méně škodných událostí, a proto se rozhodla udělat produkt jim přímo na míru. Také se ukázalo, že více jak polovina běžných řidičů právě najezdí ročně do deseti tisíc kilometrů, což pojišťovnu přesvědčilo k práci na plánovaných změnách.

"Chceme, aby se motoristé, kteří toho tolik nenajezdí, zamysleli nad svým povinným ručením. Dáváme jim příležitost, aby sami ovlivňovali výši svého pojistného. Nezajímá nás už jen to, v jak rizikovém prostředí se pohybují, ale zejména kolik v něm doopravdy stráví času," uvádí ředitelka autopojištění Allianz pojišťovny Veronika Hašplová.

Najeté kilometry? TACHOMETR V HLAVNÍ ROLI.

Kdo si bude chtít zřídit nové autopojištění u Allianz, bude muset pojišťovně doložit stav tachometru. Jak? Bude to jednoduché, nafotíte tachometr vždy na začátku smlouvy a poté vždy 3měsíce před koncem (tzv. výročím) smlouvy. Vždy na konci roku pojišťovna vystaví konečný účet za uplynulý rok dle skutečně ujetých kilometrů. V nejvýhodnější kategorii je možné volit ze třech intervalů – do 5000, od 5000 do 7500 a 7500 do 10 000 kilometrů.

Zdá se Vám naše nabídka zajímavá?
Tak navštivte naši pobočku Allianz Samson na Táborské 74 nebo zavolejte na tel. 776 896 509, poradíme a rovnou navrhneme modelovou smlouvu dle Vašich kilometrů.

Buďte jedničkou s jedničkou na trhu.