28
Lis
2017

Pojistit děti versus pojistit sebe pro děti

Často přemýšlíte nad tím, jak nejlépe svoji rodinu pojistit pro případ nenadálých situací, ale nevíte jak to nejlépe udělat, abyste neplatili zbytečnosti.
Jak vyřešit doplacení úvěru?
Jak zajistit sebe?
Zda pojistit děti?
Když budou pojištěny děti, proč ještě pojišťovat sebe?
Zkusme se nad tím společně zamyslet.  
9
Lis
2017

Životní pojištění - jak na to!

Rozhodli jste se pro životní pojištění? Nevíte jak na to a navíc co od něj chtít? Zkusíme se s vámi nad ním zamyslet a dát pár přínosných typů.

8
Lis
2017

Levné povinné ručení? Vždy jistotu nezaručí.

Někteří z nás pořád vnímají povinné ručení  jako nutné zlo. Někteří lidé stále hledají nižší cenu za nejnižší pojistný limit. Ale bude tento limit do budoucna stačit? Pojďme se na to společně podívat.  
23
Říj
2017

Střet se zvěří pojistit umíte?

Každé roční období má pro řidiče svá specifika. Jak je na tom podzim? Na Českých silnicích právě v těchto dnech stoupá počet střetů se zvěří. I přes pozornost řidičů mnohdy nelze srážce zabránit, zvěř hledá potravu a světla automobilů jsou pro ně nečitelná a zmatečná.

9
Říj
2017

Již máte svůj penzijní plán?

Málokdo přemýšlí již dnes nad tím, co bude, až se mu ve stáří změní životní úroveň a přestane pracovat. Co bude za 10, 20, 30 a více let? Je čas udělat si vlastní ideální plán. Jdeme na to.

5
Zář
2017

Štědré státní benefity, víte jak je čerpat?

Spoříte si na penzi či máte životní pojištění? Víte jak si naspořit co nejvíce? Porádíme jak spoření maximálně využít.
23
Srp
2017

Bydlení = hypotéka, jde o řešení pro Vás?

Pravidla pro získání hypotéky se od loňského roku změnila a to spíše zpřísnila. Ale i přesto je hypotéka stále oblíbeným nástrojem pro získání a financování vlastního bydlení. Je hypotéka možným řešením financování nového bydlení i pro Vás?
9
Srp
2017

Spoření do každé rodiny

Jste mladou rodinou, která potřebuje bydlet, šetřit a ještě spořit dětem? Ale jak na to, viďte. Přinášíme Vám pár typů jak vše zvládnout.


22
Črn
2017

Dovolená bez rizika aneb proč se na cestu pojistit

Každoročně volí dovolenou v zahraničních destinacích tisíce českých turistů. Mnozí z nich berou jako samozřejmost, že se na cestu pojistí, ale jsou i mnozí, kteří uzavření cestovního pojištění neřeší. Cestovní pojištění ANO či NE? Přinášíme pár informací proč ANO!
23
Kvě
2017

Mít či nemít životní pojištění?

Mít či nemít životní pojištění? Tuto otázku si pokládá spousta z nás. Mnozí o životním pojištění mluví jako o zbytečnosti, jiní naopak pojištění mají nebo si jej v blízké době chtějí zřídit. Proč jej mít Vám zrovna přinášíme.